Wolfberry özü

Wolfberry geleneksel bir değerli Çin bitkisel ilaç olduğunu. Bu ilaç ve yiyecek olarak kullanmak olabilir. Wolfberry karoten, gerekli besinlerin vitamin ve kalsiyum, demir ve diğer sağlıklı gözler, görme, bağışıklık, Anti-Aging işlevler arttırmak iyileştirilmesi zengindir. Kullandığımız ünlü Çin Ningxia Goji malzemedir. Orada ' bu kadar vahşi goji yeniden. Ve size sunduğumuz iyi bir kaliteye sahip.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin wolfberry özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz doğal, % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı wolfberry özü, faydaları goji, acai berry düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile saf sunduğunuz edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Lycium barbarum L.
Kullanılan kısmı: meyve
Belirtimi: %20 -50% polisakkaritler
Görünüm: Kahverengi sarı ince toz
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: C5H11O2
Molekül ağırlığı: 117.15
CAS NO: 107-43-7


Wolfberry hakkında:
Wolfberry geleneksel bir değerli Çin bitkisel ilaç olduğunu. Bu ilaç ve yiyecek olarak kullanmak olabilir. Wolfberry karoten, gerekli besinlerin vitamin ve kalsiyum, demir ve diğer sağlıklı gözler, görme, bağışıklık, Anti-Aging işlevler arttırmak iyileştirilmesi zengindir.
Kullandığımız ünlü Çin Ningxia Goji malzemedir. Orada ' bu kadar vahşi goji yeniden. Ve size sunduğumuz iyi bir kaliteye sahip.


İşlev ve uygulama:
1. wolfberry yaşlanma sürecini yavaşlatır.
2. wolfberry bağışıklık sistemini artırmak için.
3. wolfberry özü yaşlı insanlar için iyi çare olarak kullanılabilir.
4. wolfberry böbrek, vizyon ve gözler için iyidir; ve bir beslenme akciğer.
Uygulama: Sağlık ürünleri için yaygın olarak kullanılır.

Sorgulama