Beyaz Fasulye Özü

Latince adı: Phaseolus Coccineus L.
Kullanılan kısmı: Tohum
Şartname: 1%, 2% Phaseolin
Görünüm: Off-beyaz ince toz
Test Yöntemi: Kjeldahl Yöntemi ile
CAS NO .: 13401-40-6
Moleküler Formül: C20H18O4
Molekül Ağırlığı: 322.35

Ürün ayrıntıları

Beyaz Barbunya Ekstraktının Temel Bilgisi

Latince adı: Phaseolus Coccineus L. White Bean Extract

Kullanılan kısmı: Tohum

Şartname: 1%, 2% Phaseolin

Görünüm: Off-beyaz ince toz

Test Yöntemi: Kjeldahl Yöntemi ile

CAS NO .: 13401-40-6

Moleküler Formül: C20H18O4

Molekül Ağırlığı: 322.35

Ekstraksiyon Türü: Solvent Ekstraksiyonu

Paket: 1kg / Çanta, 25kg / Davul


Beyaz Barbunya Ekstresi nedir :
Beyaz Barbunya, Yunnan, Guizhou ve Sichuan gibi eyaletlerin büyük bir orana sahip olduğu tüm Çinliler arasında dikilir. Meksika ve Arjantin'den geliyor.

Beyaz fasulye özü, kilo kaybı yardımcısı olarak yaygın bir şekilde işaretlenmiştir. Ürün ayrıca obeziteyi önlemek ve karın yağını azaltmak için de iddia edilmektedir.

Beyaz Fasulye Ekstraktının yararları nelerdir?

Beyaz fasülye ekstresi alfa-amilazın (karbonhidratları şekere ayırmaya dahil olan bir enzim) etkileriyle savaşabilir. Alfa-amilaz aktivitesini yavaşlatarak, beyaz fasülye ekstresinin vücudun fazla glikozu vücut yağına dönüştürmesini engellediği düşünülmektedir. Bu yüzden kilo vermesinin nedeni budur.

Sadece doğal kilo kaybı yardımcısı olarak lanse edilen, beyaz fasülye ekstresinin kan şekerini kontrol altında tuttuğu, insülin direncini artırdığı, şeker hastalığına, kalp hastalığına, dalak ve böbreğe karşı koruduğu, hafıza ve enerjiyi artırdığı, artrit semptomlarını hafifletdiği ve kolon kanserinin önlenmesi.

VICTAR önde gelen Çin Bitkisel Özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile, biz saf doğal,% 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Kosher sertifikalı ve hem düşük fiyat ve yüksek hem de ISO sertifikalı beyaz fasulye özü sunabiliyoruz kalite. Bizden ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünlerini satın almaya hoş geldiniz.
Sorgulama