Tribulus Terrestris ekstresi

Tribulus Terrestris ağırlıklı olarak dünya çapında ılıman bölgesinde ekilen. Onun ' meyve tıpta, yaygın olarak kullanılan onun ' kök ve yaprakları prurit cutanea tedavisinde etkili, onun tohumu yağı sıkmak için kullanılır ve kök kapak onun elyaf kağıt sağlamak için kullanılabilir. Tribulus terrestris toz tiliroside, kaempferol, quercetin, C vitamini ve diosgenin vs zengin olan tribulus terrestris, meyvelerden yapılır. Tribulus terrestris toz çeşitli fonksiyonları ile giderek daha popüler, yaygın hastalıkları tedavi ve sağlıklı tutmak için kullanılır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin tribulus terrestris ekstresi üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı tribulus terrestris ekstresi, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile Bulgar tribulus. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:

Latince Adı: Tribulus terrestris L.
Kullanılan kısmı: meyve
Özellikler: % 40, %60, % 90 saponinler toplam
Görünüm: Açık sarı ince toz
CAS NO: 55056-80-9
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: C25H22O10
Molekül ağırlığı: 482


Tribulus Terrestris hakkında:
Tribulus Terrestris ağırlıklı olarak dünya çapında ılıman bölgesinde ekilen. Onun ' meyve tıpta, yaygın olarak kullanılan onun ' kök ve yaprakları prurit cutanea tedavisinde etkili, onun tohumu yağı sıkmak için kullanılır ve kök kapak onun elyaf kağıt sağlamak için kullanılabilir.
Tribulus terrestris toz tiliroside, kaempferol, quercetin, C vitamini ve diosgenin vs zengin olan tribulus terrestris, meyvelerden yapılır.
Tribulus terrestris toz çeşitli fonksiyonları ile giderek daha popüler, yaygın hastalıkları tedavi ve sağlıklı tutmak için kullanılır.


Fonksiyon:
1. bu baş ağrısı, baş dönmesi, göğüs ağrısı ve meme ağrısı rahatlatmak için kullanılır.
2. bu karaciğer konfor ve smoldering azaltmak, kan dolaşımı, görme yeteneği geliştirmek canlandırmak ve kaşıntı rahatlatmak için kullanılır.
3. bu enerji teşvik ve kemikler ve kaslar güçlendirmek için kullanılır.


Uygulama:
1. bu tıp myospasm ve angina tedavisinde kullanılır.
2. bu kolesterol azaltılması ve diferansiyel ve İntegral Hesap giderici ve üriner sistem tedavi uygulanır.
3. bu aynı zamanda kaşıntı ve inatçı Dermatit tedavisinde ilaç kullanılır.

Sorgulama