Domates tozu

Üretmek doğal, kirliliği ücretsiz ve organik yerel domates domates tozdur. Düşük kalori, Anti-oksidasyon, anti-kanser, Anti-Aging güzellik, tutmak ve kilo kaybı yüksek besin değeri yoktur.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin domates tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz doğal, % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı domates tozu, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile kurutulmuş domates güneş saf size sunabiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Fonksiyon:
1. domates likopen, gecikme yaşlanma, sıkıştırma ve kanser yardımcı olabilir güçlü bir antioksidan zengin tozdur.


2. domates tozu tansiyon düşürücü etkisi vardır ve adjuvan tedavi yüksek tansiyon ve böbrek hastalığı tedavisinde bir rol alın.


3. domates tozu nikotinik asit mide suyu, normal salgı korumak için yardım teşvik kırmızı kan hücrelerinin oluşumu zengin, kan damarı duvarlarının esnekliğini korumak ve cildi korumak yardımcı.


4. domates tozu meme hormon ve kadın hormonları salgılanmasını ve yumurtalık östrojen salgılanmasını meme korumak için teşvik edebilirsiniz A vitamini açısından zengin.

Sorgulama