Kekik toz

Kekik toz doğal kekik, Kuzey Afrika ve Avrupa'da, esas olarak yetiştirilen bir bitki imal edilir ve kuzeybatı Çin'de dikilmiş olabilir. Bu kez pişirme uygulanır yüzden hoş koku yayarlar olabilir. kekik toz, kekik bitkiler diyet, tıbbi bakım ve kuaförlük yüksek değeri vardır sonucuna varılmıştır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin kekik tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı toz kekik, kekik bitkiler düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Fonksiyon:

1. bu kez geliştirmek için yemek pişirme eklenir bütün kekik zengin uçucu yağ, özellikle çiçek sezonunda vardır, bu yüzden tadı.


2. kekik toz bileşiklerin, thymol, thymol, linalool ve p-cymol vb dahil olmak üzere bir sürü oluşur. Onlar öksürük rahatlatmak, iltihabı azaltmak ve korozyon önleme.


3. kekik büyük tıbbi fonksiyonları, sindirim sistemi ve jinekolojik hastalığı, artırabilirsiniz teşvik kan dolaşımını, bağışıklığı güçlendirmek, nöropatik ağrı azaltmak, dikkat süresi ve bellek geliştirmek yardımcı.


4. bu grev kırıcı teşvik ve yara iyileşmesi yardımcı olur Ayrıca, antimikrobiyal ve antispazmodik, yani.


5. kekik toz çil ortadan kaldırmak ve yaşlanma cilt iyileşmek için kullanılabilir. Ayrıca tuvalet sabun ve diş macunu yapımında büyük bir katkı maddesidir.

Sorgulama