Seabuckthorn özü

Seabuckthorn, yaprak döken ağaçlar veya kalın dikenleri olan çalılar türüdür. Esas olarak bizim Kuzey Çin'de Sichuan Eyaleti ve Tibet kuzeybatı Çin koyarlar. Seabuckthorn dünyanın en doğal vitamin türler içeren bitkisel ilaç bir çeşit meyvedir. İlaç ve gıda yüksek değeri vardır. Seabuckthorn meyve ağırlıklı olarak cough、indigestion、bruises ve amenore gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Ayrıca vücudun bağışıklık, Anti-Aging, anti-kanser ve benzeri geliştirmek için yardımcı.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin seabuckthorn özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı seabuckthorn özü, cehri faydaları, cehri düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: iğde rhamnoides Linn

Kullanılan kısmı: meyve
Özellikler: % 10-% 30
Görünüm: sarı kahverengi ince toz
CAS NO: NA
Test yöntemi: UV tarafından
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Seabuckthorn hakkında:
Seabuckthorn, yaprak döken ağaçlar veya kalın dikenleri olan çalılar türüdür. Esas olarak bizim Kuzey Çin'de Sichuan Eyaleti ve Tibet kuzeybatı Çin koyarlar.
Seabuckthorn dünyanın en doğal vitamin türler içeren bitkisel ilaç bir çeşit meyvedir. İlaç ve gıda yüksek değeri vardır.
Seabuckthorn meyve ağırlıklı olarak cough、indigestion、bruises ve amenore gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Ayrıca vücudun bağışıklık, Anti-Aging, anti-kanser ve benzeri geliştirmek için yardımcı.


İşlev ve uygulama:
1. bu kanser hücrelerinin eylem doğrudan inhibe ve kanserojen etkenler engelleme büyük işlevi vardır.
2. bu C vitamini açısından zengin ve öksürük ve hazımsızlık tedavisinde büyük işlevi vardır.
3. bu vücudun bağışıklık geliştirmek ve aynı zamanda iyi tedavisi için? serebrovasküler hastalık ve amenore.
Uygulama:
1. ham bitki yaprakları ve meyve hayvan yemi kullanılabilir.
2. özü kapsül, tabletler ve merhem kullanılmıştır.

Sorgulama