Roselle özü

Roselle Guangdong, Fujian, Tayvan ve Hainan illere gibi pek çok tropikal bölgelerde bulunmaktadır. Otlar öksürük, kan basıncı azaltmak ve sarhoşluğu kür durdurmak için akciğer astringing etkisi bir tür olduğunu. Onun tohum ve kök dieresis ve vücudun güçlendirilmesi etkileri vardır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin roselle özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle profesyonel fabrika, biz saf doğal teklif edebiliyoruz, düşük fiyat ve yüksek kalite ile % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı roselle ayıklayın. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Hibiscus Sabdariffa Linn. Parçalar Used: çiçek tomurcuk
Özellikler: % 10 polifenol
Görünüm: Mor kırmızı ince toz
CAS NO: NA
Yöntemini sınamanızı sağlamak: TLC
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Roselle hakkında:
Roselle Guangdong, Fujian, Tayvan ve Hainan illere gibi pek çok tropikal bölgelerde bulunmaktadır. Otlar öksürük, kan basıncı azaltmak ve sarhoşluğu kür durdurmak için akciğer astringing etkisi bir tür olduğunu.
Onun tohum ve kök dieresis ve vücudun güçlendirilmesi etkileri vardır.


İşlev ve uygulama:
1. roselle bitkisel ilaç ve bitki antihipertansif niteliklere sahip olduğu düşünülen bağlı olduğundan tansiyon düşürebilir roselle içeren çaylar.
2. roselle diğer tıbbi kullanımları öksürük rahatlatmak, yardım hazım, Sağlıklı Böbrek fonksiyonlarının teşvik ve soğuk algınlığı ve sinüs enfeksiyonları yatıştırır çaylar içerir.
Uygulama: sağlık ürünleri


Sorgulama