Rhodiola Rosea özü

Rhodiola rosea yaygın denilen altın kök, gül kök, roseroot, Batı roseroot, Arctic, çoğunu da dahil olmak üzere Orta Asya dağlarında dünya, soğuk bölgelerde yetişir. Bu yüzden hiçbir kirliliği bitkidir. Yaygın güzellik ürünleri ve sağlık ürünleri bilinir.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin rhodiola rosea özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı rhodiola rosea özü, cordyceps, rosea düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Rhodiola rosea L.
Kullanılan kısmı: köksap
Özellikleri: %1 - 3 Salidroside; % 1-%5 Rosavin
Görünüm: Koyu kırmızı kahverengi toz
Yöntemi sınayın: Tarafından HPLC
Moleküler formülü: C14H20O7; C20H28O10
Molekül ağırlığı: 300.304; 428.4303
CAS NO: 10338-51-9; 84954-92-7


Rhodiola Rosea hakkında:
Rhodiola rosea yaygın denilen altın kök, gül kök, roseroot, Batı roseroot, Arctic, çoğunu da dahil olmak üzere Orta Asya dağlarında dünya, soğuk bölgelerde yetişir. Bu yüzden hiçbir kirliliği bitkidir.
Yaygın güzellik ürünleri ve sağlık ürünleri bilinir.


İşlev ve uygulama:
1. Rhodiola Rosea, soğuk ve grip benzeri belirtileri tedavi, uzun ömürlü teşvik ve zihinsel ve fiziksel vücudun direnci artırmak için kullanılmıştır.
2. Rhodiola Rosea beş kez daha az toksik diğer adaptogens daha yüksek anti-kanser ve anti-depresif faaliyet göstermektedir.
3. Rhodiola Rosea ruh iyileştirilmesi ve depresyon hafifletmek için etkili olabilir.
Uygulama: Bu kadınların güzellik ve Sağlık tutmak için yaygın olarak kullanılır.

Sorgulama