Kırmızı yonca özü

Kırmızı yonca Avrupa'dan kaynaklanan ve şimdi dünya çapında dikti. İçin ılıman bitki örtüsü ait. Kırmızı yonca toz bitki aşırı kara parçası yapılır. Flavonoidler, protein, amino asit ve vitamin izoflavon phytoestrogen anti-kanser işlevi için çok dikkat verilir, içerir. Ayrıca, onun ' güzel de birçok appreciators çekiyor

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin Kırmızı yonca özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı Kırmızı yonca özü, yonca faydaları düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Yonca pratense L.parçalar used: toprak parçası üzerinde
Belirtimi: %2.5 - %40 izoflavon
Görünüm: Kahverengi yeşil ince toz
CAS NO: 85085-25-2
Yöntemi sınayın: Tarafından HPLC
Moleküler formülü: C15H10O1
Molekül ağırlığı: 264


Kırmızı yonca hakkında:
Kırmızı yonca Avrupa'dan kaynaklanan ve şimdi dünya çapında dikti. İçin ılıman bitki örtüsü ait. Kırmızı yonca toz bitki aşırı kara parçası yapılır.
Flavonoidler, protein, amino asit ve vitamin izoflavon phytoestrogen anti-kanser işlevi için çok dikkat verilir, içerir.
Ayrıca, onun ' güzel de birçok appreciators çekiyor.

Fonksiyon:
1. Kırmızı yonca özü anti-kanser etkisi, meme kanseri, prostat kanseri ve kolon kanseri önleyebilir.
2. Kırmızı yonca özü kan lipid metabolizması ve diğer ateroskleroz düzenleyen işlevi vardır.
3. Kırmızı yonca özü? vardır anti-inflamatuar? ve? bakterisidal etkisi,? ve sedef, egzama ve yanıklar gibi cilt hastalığı tedavi etmek için kullanılabilir.
4. Kırmızı yonca? çift yönlü işlevi vardır?, düzenleme, östrojen. Östrojen insan vücudunda yüksek olduğunda, bu otomatik olarak onun salgısı yapılmasını engeller. Aksine, zamanında östrojen insan vücudu için tedarik edecek
5. araştırma bu Anti-HIV etkisi göstermektedir.


Uygulama:
1. ham bitkisel besin mera bir tür olarak kullanılabilir.
2. bu sağlıklı gıda uygulanan ve bir popüler gıda ve çeşni haline.
3. bu phthisis ve grip tedavisi için bir tedavi yöntemidir.

Sorgulama