Kabak toz

Bu toz doğal organik kabak yapılır. Bu zengin pişirmek ve GOLU ve kobalt, çinko ve krom, insülin açıklaması tanıtmak ve kan şekeri seviyesini düzenler gibi birçok microelement içerir. Yani kabak toz şeker hastaları sağlığı için faydalıdır. Ayrıca, her insan bu, sadece bir besin zenginleştirmek ama artış, kan şekeri, kan yağ ve obezite önlemek içinde gerekli microelement emebilir.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin kabak tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Koşer sertifikalı ve kabak toz, kabak bitkiler düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile ISO sertifikalı teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Fonksiyon:
1. kabak toz şeker hastalığı önlemek ve kan şekeri seviyesini düzenler.


2. zengin kobalt içindeki metabolizma etkinleştirmek ve kan-üretim fonksiyonu insan vücudunda teşvik.

3. kobalt da yaygın diyabet tedavisinde kullanılır böylece insan insülin hücreler için gerekli olan B12 vitamini üretimi teşvik etmek için yardımcı olabilir.


4. kabak toz detoksifikasyon işlevi vardır. Zengin vitamin ve emer ve bacteriotoxin ve insan vücudu zararlı maddelerin ortadan kaldırmak pektin içeren...


5. kabak toz gastrointestinal müköz membran korumak ve sindirim geliştirmek için kullanılabilir. Yani mide hastalıkları olan hastalar için faydalıdır.


6. kabak toz cancerogen mutasyon fonksiyonu ve karaciğer ve böbrek egeneration yeteneklerini çıkarabilirsiniz çünkü kanser etkili bir şekilde engelleyebilirsiniz.


7. kabak toz sahibi zengin çinko, büyüme ve insan vücudunun gelişimi için gerekli bir madde.

Sorgulama