Puerariae özü

Puerariae olduğu yaygın olarak - Liaoning, Hebei ve Jiangsu il gibi ülkemizde yerleştirilmiş. Kendi kök baş ağrısı tedavisi ve öğürmek için elde edilebilir. Sonbahar ve kış her yıl içinde çekilir. O da tükürük üretmek ve susuzluk slake yardımcı olabilir. Ayrıca, splenasthenic ishal tedavi edici etkisi vardır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin puerariae özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı puerariae özü, puerariae özü toz, pueraria, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile puerarin. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Pueraria Lobata
Kullanılan kısmı: kök
Özellikler: % 98'i puerarin
Görünüş: Beyaz kristal toz
CAS NO: 3681-99-0
Yöntemi sınayın: Tarafından HPLC
Moleküler formülü: C21H20O9
Molekül ağırlığı: 416.38


Puerariae hakkında:
Puerariae olduğu yaygın olarak - Liaoning, Hebei ve Jiangsu il gibi ülkemizde yerleştirilmiş. Kendi kök baş ağrısı tedavisi ve öğürmek için elde edilebilir.
Sonbahar ve kış her yıl içinde çekilir. O da tükürük üretmek ve susuzluk slake yardımcı olabilir. Ayrıca, splenasthenic ishal tedavi edici etkisi vardır.


İşlev ve uygulama:
1. Puerarin koroner kan akımı, antitrombotik etkisi artırmak, trombosit toplama inhibe, kan viskozite azaltmak ve kan microcircle teşvik kan damarları dilate.
2. Puerarin miyokardiyal oksijen tüketimini azaltmak, miyokard kasılması Kuvvetleri güçlendirmek ve miyokard hücre korumak.
3. Puerarin bağışıklık artırılması ve kanser hücresi inhibe işlevi vardır.
4. Puerarin ani sağırlık tedavi etmek için kullanılabilir.
5. Puerarin kalp-damar hastalıkları riskini azaltabilirsiniz.
Uygulama: sağlık ürünleri

Sorgulama