Patates toz

Bizim patates toz seçilen yüksek kaliteli patates yapılır. Zarif, çok az coagulable ve kirleri olmadan saf tozdur. Patates toz yüksek besin değeri vardır ve aynı zamanda tüm dünyada popüler gıda.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin patates tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı patates toz, patates nişasta, patates tarifleri, düşük fiyat ve yüksek kalite ile ücretsiz gluten teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Fonksiyon:

1. patates toz kadar B vitamini grubu ve yüksek kaliteli selüloz içerir ve onlar insan yaşlanma sürecinde önemli rol oynarlar. Yani patates toz "şaşırtıcı anti-aging gıda" denir.


2. patates toz diyet lifi, şeker, önleme ve tedavi gastrointestinal kanser ve kardiyovasküler hastalık katkıda zengindir.


3. patates toz yüksek protein içerir, insan bağışıklık ve bellek geliştirmek için yardımcı olur. Bu nedenle, patates toz vücutta dönem geliştirmek gençlik almak için uygundur için uygun vardır

Sorgulama