Nar özü

Nar Aslında Hindistan'da koydu ve şimdi Çin'in pek çok alanda dikildi. Beslenme dördüncü kat elma ve armut daha yüksek olan C vitamini gibi bir sürü içerir. Bir çeşit meyve ağacı ve meyve yenilebilir, meyve tozu Cilt Yaşlanma süreci engellemek için kullanılabilir. Nar özü polifenoller, Antosiyaninler, ellagic asit içerir, bunlar güçlü abtioxidant ve etkili cilt yaşlanmasını geciktirmek iyi bu yüzden serbest radikalleri temizlemek için...

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin Nar özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz % 100 doğal, saf doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve Nar özü, sertifikalı ISO yarar-in nar, nar suyu düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Punica Granatum.L
Kullanılan kısmı: meyve
Özellikleri: %40-% 90 EllagicAcid; %10 - %70 Polypheols; % 30-%40 Punicalagins
Görünüm: Pembe
CAS NO: NA
Yöntemi test: HPLC tarafından; UV tarafından; HPLC tarafından
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Nar meyve hakkında:
Nar Aslında Hindistan'da koydu ve şimdi Çin'in pek çok alanda dikildi. Beslenme dördüncü kat elma ve armut daha yüksek olan C vitamini gibi bir sürü içerir.
Bir çeşit meyve ağacı ve meyve yenilebilir, meyve tozu Cilt Yaşlanma süreci engellemek için kullanılabilir.
Nar özü polifenoller, Antosiyaninler, ellagic asit içerir, bunlar güçlü abtioxidant ve etkili cilt yaşlanmasını geciktirmek iyi bu yüzden serbest radikalleri temizlemek için.


İşlev ve uygulama:
1. Nar özü deri yaşlanma sürecini geciktirebilir.
2. Nar özü akciğer, barsak ve böbrek tonik etkileri vardır.
3. nar C vitamini, iyi protein, organik asit ve ne enerji sağlamak ve vücudumuz için ısı şeker gibi bol miktarda besin içerir.
4. nar kadınlar için menopoz sorunları ortadan kaldırabilir.
Uygulama: Gıda; Sağlık ürünleri

Sorgulama