Soğan tozu

Soğan tozu su kaybı ve yüksek sıcaklıkta sterilizasyon tarafından üretilen ve ücretsizdir hiçbir katkı maddesi Ayrıca, soğan yeterince taze olmalı. Baharatlı ve tatlı, doğada da sıcak.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin soğan tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı soğan tozu, sarımsak tozu düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


   
Fonksiyon:
1. soğan tozu çeşni yemeklerinde kullanılan bir tür ve turşu, et ürün yaygın olarak kullanılan, anlık erişte, kahvaltılık gıda tadı geliştirmek için.


2. bir tür Gıda katkı maddesi olarak, soğan tozu zengin besin ve bioactivator, idrar söktürücü ve antiseptik olan var. Allicin ve birçok sulfocompound kolayca mantar ve bakteri öldürebilir. Bu yüzden çok fonksiyonlu sağlıklı gıda uygundur.


3. onun edibleness ek olarak, soğan tozu da ilaç üretiminde kullanılabilir. Bu kan yağ ve kan basıncı azaltmak işlevi vardır. Selenyum soğan tozu içinde antikanser.

4. bu son klinik ve soğan tozu yüksek phamaceutical değere sahip araştırma sonuçlandı.

Sorgulama