Ana sayfa > Haber > İçerik

Şirketimizdeki Organik Sertifika Bir Kez Daha Başlıyor!

Aug 12, 2019


Xi'an Victar Bio-Tech Corp.'daki bazı ürünlerin Organik Sertifikasyonu bir kez daha başladı!

Dün liderler ve bazı satıcılar Organik Sertifikasyonu yapmak için dağa gittiler. Bu süreçte, personelimiz sertifikalı personelin rehberliğini dinledi; ilgili bilgileri hazırladı ve organik sertifikasyon kurallarına uydu.

Bugün, Organik Sertifikasyon çalışmaları halen devam etmektedir.BCS

BCS organik gıdalar için uzmanlaşmış bir denetim ve belgelendirme kuruluşudur. Merkezi Almanya'da bulunan BCS, Avrupa Birliği ve Avrupa dışındaki ülkelerdeki organik gıda projelerini 2092/91 sayılı Avrupa organik düzenlemesine ve ek yönetmeliklerine uygun olarak denetler ve onaylar. Sertifikasyonun kapsamı tarımsal üretim (dikim, ekim, vahşi kaynakların toplanması dahil), işleme ve ticarettir. BCS'nin Çin, Japonya, Dominik Cumhuriyeti, Kosta Rika, Ekvador, Türkiye, Mısır ve Şili'de sekiz şubesi bulunmaktadır. BCS sertifikasyon programları Avrupa, Afrika, Amerika ve Asya'da 40'tan fazla ülkeyi kapsamaktadır.


Sertifikasyon kuruluşunu geçtiğimizde --- bir kez daha BCS, Organik Sertifika üzerindeki ürünümüz AB Organik ve USDA Organik Sertifikalarının gereklerini yerine getirebilir.


EU Organic

USDA Organic