Ana sayfa > Haber > İçerik

Lotus Yaprağı Ekstresi: Yağ Azaltmak İçin İyi Bir Seçim

Jul 25, 2019

image

Yaz aylarında insanlar sık sık muhteşem manzaraları görebilir: yeşil nilüfer yaprakları ufka uzanır ve nilüfer güneş ışığının altında son derece parlak görünür.


LotusLotus
Nilüfer floresan Haziran ile Ağustos arasındadır. Çin'de, nilüfer türleri vardır ve nilüferin her kısmı insanlar için faydalıdır. Lotus kökü ve tohumu, yiyecek ve ilaç için yenebilir, lotus köksapı düğümü ve yaprağı da ilaç için kullanılabilir. Bu nedenle nilüfer “Sudaki Ganoderma Lucidum” olarak adlandırılır.


1. uygulama:

Firmamız yaygın olarak lipid düşürücü ilaç, diyet gıda ve sağlık ürünleri üretiminde kullanılan lotus özü üretmektedir.


2. Ürün Bilgisi:


Product Information of Lotus Leaf Extract Lotus Leaf Extract


3. Sertifika ve Yeterlilik


Certification and Qualification


4. Nuciferine'nin İşlevi

İnsanların somatik hücreleri insüline duyarlı olmadığı için Lotus hastanın glikoz toleransı genellikle azalırken, toplam lipitler, kolesterol, trigliseritler ve serbest yağ asitleri sıklıkla artar, bu da hiperlipidemi ve hiperlipoproteinemi gösterir. Bu semptomlar diyabetik ateroskleroz, kalp hastalığı, kolelitiazis, hipertansiyon ve diğer hastalıkları indükleyebilecek temeldir. Lotus yaprağının nukiferini, somatik yağları etkili bir şekilde ayrıştırıp azaltabilir, insülin algısını geliştirebilir ve yüksek yağ hastalığının ortaya çıkmasını önleyebilir.

Satılık Lotus Yaprağı Ekstraktının Büyük Miktarı Var, Satın Alma'ya Hoş Geldiniz !!!