Kadife Çiçeği Özü Lutein

Kadife çiçeği özü lutein, kadife çiçeği yaprağından elde edilen bir tür yağda çözünen vitamindir. Göz sağlığı için vazgeçilmez bir bileşendir.

Ürün ayrıntıları

Giriş

Kadife çiçeği özü lutein, yağda çözünen bir vitamindir. Absorpsiyon spektrumu, gözün retinasının ultraviyole ışınlara direnmesine yardımcı olabilecek mavi-mor ışığa yakın bir ışık içerir. Gözler için lutein önemli bir antioksidandır. İnsan vücuduna büyük miktarda lutein eklemek, görmenin kalıcılığını korumaya yardımcı olabilir, görsel yanıt süresini iyileştirebilir.


marigold farmmarigold lutein

Ürün karakteri

İngilizce isim:

Kadife çiçeği özü Lutein

Latin isim:

Tagetes erecta L

Modüler

C40H56O2

Aktif içerik:

Lentinan

Parçalanmış:

Lutein

Görünüm

organgepowder.

Koku:

karakteristik

Şartname:

5%-98%

Test metodu:

HPLC

çözünürlük

Suda çözünmez


Renklendirici

kadife çiçeği özü luteini çeşni, tütün, kek, şekerleme ve çeşitli yemlerin işlenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çin'de lutein, renklendirici olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Anti-oksidition

İnsan vücudundaki serbest oksijen radikalleri, yaşa bağlı birçok hastalığın önemli bir nedenidir. Lutein, oksijensiz radikallerin aktivitesini engelleyebilen ve oksijensiz serbest radikallerin normal hücrelere zarar vermesini önleyebilen güçlü bir antioksidan kapasiteye sahiptir.

Antikanser

Lutein, tümör büyümesini inhibe etmede benzersiz bir biyolojik etkiye sahiptir ve mekanizması temel olarak antioksidan aktivite, tümör anjiyogenezinin inhibisyonu ve hücre proliferasyonunu içerir.

Erken arteriyosklerozun etkisini geciktirir

En son araştırma bulguları [6] luteinin erken arteriyoskleroz gelişimini yavaşlattığını bulmuştur. Hayvan deneyleri sonucunda, lutein ve fare yeminin karıştırılıp beslenmesinin, arteriyel tromboz insidansının lutein ile beslenmeyenlere göre daha düşük olduğu bulundu.

Diyabetin önlenmesi

Lutein, insülin&# 39'un kan şekerini düşürme fonksiyonunu güçlendirmek için etkili bir adjuvan olarak kullanılabilir. Bu nedenle, lutein açısından zengin meyve ve sebze gibi yiyecekler yemek, diyabet riskini azaltabilir.

Kimin ihtiyacı varkadife çiçeği özülutein?

Kadife çiçeği özü luteinin çeşitli işlevlerine göre aşağıdaki uygun kişileri listeleyebiliriz. Ayrıca uygun miktarda luteine ​​dikkat etmeli ve diğer besinlerle birlikte yemelisiniz.

1. Belirli personel: öğle güneşinde çalışması gerekir (sporcular, pilotlar, gardiyanlar, trafik polisi)

2. Göz hastalıklarından muzdarip kişiler: Katarakt, glokom, presbiyopi, ambliyopi, şaşılık ve astigmat hastaları, düzenli ve kantitatif lutein tüketimi etkiyi hafifletebilir.

3. Ofis çalışanları: Sık sık bilgisayar kullanan veya TV ekranlarına bakan çalışanlar, geç saatlere kadar ayakta kalan veya gece çalışan insan kalabalığı.

4. Diğer hastalıklardan muzdarip hastalar: kardiyovasküler hastalık, böbrek hastalığı, idrar proteini, diyabet.


Hot Tags: kadife çiçeği özü lutein, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, düşük fiyat, organik, saf doğal, Yüksek kalite, GMP sertifikalı, Koşer sertifikalı, ISO sertifikalı,% 100 doğal, fabrika tedarik, sıcak satış
Sorgulama

You Might Also Like