Kadife çiçeği özü

Kadife çiçeği büyük kadife çiçeği olarak da bilinir ve çok yıllık bitkilerin bir türüdür. Meksika'dan kaynaklanan ve şimdi bizim ülke çapında dikti. Bu alanda 1480 metre 1150 metre yükseklikte yetiştirilen olabilir ve genellikle yol kenarı alanların etrafında yetişir. Genellikle çiçek yatak sahne kullanılır böylece kadife çiçeği kez baharda, büyük çiçekler ve uzun çiçeklenme dönemi, nedeniyle büyür.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin kadife çiçeği özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz % 100 doğal, saf doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve kadife çiçeği özü, calendula düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile sertifikalı ISO teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:

Latince Adı: Glandulifera erecta L

Bölüm kullanılır: Çiçek

Belirtimi: %5-% 90 Lutein; %5 - %70 zeaksantin

Görünüm: Turuncu Sarı ince toz

CAS NO: 144-68-3
Yöntemi sınayın: Tarafından HPLC
Moleküler formülü: C40H56O2
Molekül ağırlığı: 568.87


Kadife çiçeği hakkında:
Kadife çiçeği büyük kadife çiçeği olarak da bilinir ve çok yıllık bitkilerin bir türüdür. Meksika'dan kaynaklanan ve şimdi bizim ülke çapında dikti.
Bu alanda 1480 metre 1150 metre yükseklikte yetiştirilen olabilir ve genellikle yol kenarı alanların etrafında yetişir. Genellikle çiçek yatak sahne kullanılır böylece kadife çiçeği kez baharda, büyük çiçekler ve uzun çiçeklenme dönemi, nedeniyle büyür.


İşlev ve uygulama:
1. lutein bir renklendirici ile sağlık görev olduğunu.
2. kadife çiçeği özü yaşa bağlı makula dejenerasyonu engelleyebilirsiniz.
3. kadife çiçeği özü, katarakt ve glokom engelleyebilirsiniz.
4. lutein ve zeaksantin gözleri koruyun ve göz hastalığı riskini azaltır.
5. bu boğmaca, trachitis ve mammitis tedavi edici etkileri vardır.
Uygulama: Sağlık Ürün

Sorgulama