Maca Extract

Maca Andes Dağları Peru, Güney Amerika'nın yerli bir bitkidir. Çin, Lijiang、Xianggelila ve Jiuzhaigou Maca yetiştirmek için uygun yerler vardır. Macamides ve macaenes bu iki tür yeni bitki aktif maddeler içerdiği için Maca "doğal hormon altyapısı" olarak adlandırılır. İki madde insan hormonları dengelemeye önemli etkisi vardır. Maca esas olarak endokrin bozukluklar, infertilite, zayıflığı ve anksiyete bozukluğu gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan bitkisel ilaç bir türüdür.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin maca extract üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı maca extract, maca faydaları, lepidium meyenii, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile etkileri maca. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Lepidium meyenii Walp.
Kullanılan kısmı: Maca kökü
Özellikleri: 4:1
Görünüm: Kahverengi ince toz
CAS NO: NA
Test yöntemi: TLC tarafından
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Maca hakkında:
Maca Andes Dağları Peru, Güney Amerika'nın yerli bir bitkidir. Çin, Lijiang、Xianggelila ve Jiuzhaigou Maca yetiştirmek için uygun yerler vardır.
Macamides ve macaenes bu iki tür yeni bitki aktif maddeler içerdiği için Maca "doğal hormon altyapısı" olarak adlandırılır. İki madde insan hormonları dengelemeye önemli etkisi vardır.
Maca esas olarak endokrin bozukluklar, infertilite, zayıflığı ve anksiyete bozukluğu gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan bitkisel ilaç bir türüdür.


İşlev ve uygulama:
1. Maca Extract amino asitler, mineral çinko, taurin ve yorgunluk ve artış insanların enerji karşı önemli ölçüde olabilir diğer maddeler içerir.
2. Maca Extract endokrin düzenlenmesi, vücudun hormon düzeyleri dengelemek. Yani kısırlık için önemli bir etkisi vardır.
3. Maca vücudun bağışıklık sistemini geliştirmek, yorgunluk mücadele ve anemi belirtileri geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Uygulama:
a. ham bitkisel gıdalar gibi kullanılabilir.
b. ekstresi kapsülü, tabletler ve merhem kullanılmıştır.

Sorgulama