Lentinan

Lentinan (LNT), yüksek kaliteli lentinus edodlarının meyve gövdesinden elde edilen etkili bir aktif bileşendir. Lentinus edodes ve konakçı savunma güçlendiricisinin (HDP) ana etkili bileşenidir.

Ürün ayrıntıları

Lentinan (LNT), yüksek kaliteli lentinus edodlarının meyve gövdesinden elde edilen etkili bir aktif bileşendir. Lentinus edodes ve konakçı savunma güçlendiricisinin (HDP) ana etkili bileşenidir. Klinik ve farmakolojik çalışmalar, anti-virüs, anti-tümör, bağışıklık fonksiyonunu düzenleme ve interferon oluşumunu uyarma işlevlerine sahip olduğunu göstermiştir.


Lentinus edodes varlığından ekstrakte edilen antikanser etkisi olan bir çeşit makromolekül glukandır. Polisakkarit kısmı esas olarak manozdur ve glikoz, galaktoz, kaya şekeri, ksiloz, arabinoz vb. Vardır. Zincir, aspartik asit, histidin, serin ve glutamik asit gibi 18 amino asitten oluşur. 31 gr lentinan, 200 kg taze shitake mantarından elde edilebilir.


LentinanLentinan modular format

Etanol, aseton, etil asetat, eter gibi organik çözücülerde çözünür ve sulu çözeltisi şeffaf ve viskozdur.

İngilizce isim:

Lentinan

Latin isim:

Lentinus edodes (Berk.) Şarkı söyle

Aktif içerik:

Lentinan

Kullanılan bölüm:

meyve veren vücut

Görünüm

Beyaz toz.

Koku:

karakteristik

Şartname:

98%

Test metodu:

HPLC


Etki mekanizması

Lentinan'ın normal vücut üzerinde bağışıklık geliştirici etkisi yoktur, ancak tümör taşıyan veya enfeksiyondan sonra vücudun bağışıklık tepkisini iyileştirebilir. Preparatın, hayvanda in vivo tarama testinde doğrudan anti-kanser etkisi yoktur, ancak açık bir şekilde in vitro lenfosit kültürünün dönüşümünü destekler.

Fonksiyonel tedavi:

ameliyat edilemeyen veya tekrarlayan mide kanseri, karaciğer kanseri, mesane kanseri, bu ürünün kullanımı semptomları hafifletebilir, hastanın bağışıklık fonksiyonunu iyileştirebilir ve iz element dengesizliğini düzeltebilir


VICTAR, önde gelen Çin İlaç ve Medikal üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir, profesyonel fabrika ile size saf doğal,% 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Kosher sertifikalı ve hem düşük fiyat hem de yüksek kalite ile ISO sertifikalı lentinan sunabiliyoruz. . Bizden ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: lentinan, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al, ucuz, düşük fiyat, organik, saf doğal, Yüksek kalite, GMP sertifikalı, Koşer sertifikalı, ISO sertifikalı,% 100 doğal, fabrika tedariki, sıcak satış
Sorgulama

You Might Also Like