At Kestanesi Özü

At Kestanesi Özü
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

At kestanesi nedir? At Kestanesi Extract.jpg

At Kestanesi, Balkan Yarımadasına özgü bir ağaçtır ancak Avrupa'da bulunur ve günümüzde Çin'deki Shaanxi, Henan, Jiangsu ve diğer illere dikilmiştir.

At Kestanesi, birkaç sertifikalı faydaya sahip aescin adı verilen bir bileşik içerir. Çin'den yapılan bazı çalışmalar aescin'in anti-ödem, anti-enflamatuar ve hemoroidlerin çok önemli işlevlerine sahip olduğunu göstermektedir.


At Kestanesinin Yararları Nelerdir?

  • At kestanesi özü, ekstra gresi etkili bir şekilde kaldırabilen ve cilt alerjisine neden olan hafif biyoaktiviteye sahip saponin bileşiğidir.

  • At kestanesi ekstresi - Aescin, enfeksiyöz beyin ödemi veya lenfatik beyin ödemi olan çocukların tedavisinde en etkili anti-ödem ürünlerinden biri olabilir.

  • Hoese kestane çekirdeği özü t

  • Mikrosirkülasyon, kan kılcal damarının geçirgenliğini geri kazanır ve varisli damarları azaltır.


At Kestanesi ile takviye

At kestanesi özü iyi bir çözünürlüğe sahiptir, bu nedenle, infact Sodyum Aescinate, enjeksiyon, jel, yanı sıra hap yapılır. Esas olarak sağlık bakım ürünleri, ilaçlar ve kozmetik ürünlerinde geçerlidir.

VICTAR önde gelen Çin Bitkisel Özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile, biz saf doğal,% 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Kosher sertifikalı ve hem düşük fiyat ve hem de ISO sertifikalı at kestanesi çekirdeği ekstresi sunabiliyoruz yüksek kalite. Bizden ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünlerini satın almaya hoş geldiniz.
Sorgulama