Alıç Berry Özü

Latince adı: Crataegus pinnatifida Bunge
Bölüm Kullanılan: Meyve
Şartname: alıç meyve flavones 5% -10% (UV)
Görünüm: Kahverengi ince toz
CAS NO .: 4373-41-5
Moleküler formülü: C27H42O3
Molekül ağırlığı: 427.70

Ürün ayrıntıları

Hawthorn Berry Ekstresi hakkında temel bilgiler:

Latince adı: Crataegus pinnatifida Bunge Hawthorn Berry Extract

Şartname: alıç meyve flavones 5% -10% (UV)

Görünüm: Kahverengi ince toz

CAS NO .: 4373-41-5

Moleküler formülü: C27H42O3

Molekül ağırlığı: 427.70


Hawthorn nedir

Alıç, dünyanın en iyi ekim alanı olan Çin'in ılıman bölgelerine özgüdür. Özellikle Jilin, İç Moğolistan, Shaanxi, Hebei, Shandong ve diğer illerde görülebilir. Genellikle rakımın 100 ila 1500 metre arasında olduğu bölgelerde yetişir.


Firmamız Qinling Dağları'nda yetiştirilen% 100 organik alıç meyvelerini kullanıyor. Bu alıç meyvesi özütü veya tozu saf doğal alıç ağacından yapılmaz, aynı zamanda Kosher, USDA ve AB ile de akredite edilmiştir, bu yüzden% 100 organik olarak garanti edilir.


Alıç berry özü ana işlevi:

1. Alıç meyvesi takviyeleri, bitkisel çaylar, içecekler ve

kozmetik ve benzeri, geleneksel ve modern kısa uygulama rehberinin bazı tanıtımı var.

2. Alıç meyve ekstresi kalp canlılığı ve sedasyon geliştirir ve kan dolaşımını teşvik eder.

3. Hawthorn berry ekstresi azalan kan lipitleri, kan basıncı, aritmi ve ventriküler erken atım tedavisinde uygulanabilir.

4. Alıç meyvesi biraz ekşi ve tatlıdır, bu nedenle ağızda tükürük üretimini teşvik edebilir ve daha sonra insanların sindirimi kolaylaştırmasına yardımcı olabilir.

5. Alıç meyvesi ekstresi aritmi, özellikle atriyal veya ventriküler prematüre atımlara karşı etkilidir, ancak atriyal fibrilasyon üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur.


Alıç berry özü çözünürlüğü:

Fabrikaların çoğu, içecek veya içeceklere alıç böğürtlenli meyve özü veya toz katacak, böylece çözünürlüğü en çok ilgilendikleri önemli noktadır. İşte testimiz: % 100 suda çözünür

HawthornBerryExtractSolution.jpg

VICTAR önde gelen Çin ORGANİK Ürün üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile, biz saf doğal,% 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Kosher sertifikalı ve hem düşük fiyat ve yüksek hem de ISO sertifikalı alıç berry özü sunabiliyoruz kalite. Bizden ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünlerini satın almaya hoş geldiniz.
Sorgulama