Yeşil çay özü

Yeşil çay bir Çin'in büyük çaylar, bu kanseri önleyici, kan yağ azaltmak ve kilo. Aynı zamanda sigara içenlerin nikotin zarar önlemek yardımcı olabilir. Yeşil çay taze yaprakları sabitleme, şekillendirme, kurutma veya üretilen diğer tipik işlem tarafından ve fermantasyon ürünleri olmadan hammadde olarak kullanır. Yeşil çay taze yaprakları çay polifenoller, kateşin, klorofil, kafein, amino asitler, vitaminler ve diğer besin içeren, madde doğal korur. Yorgunluk gidermek, enerjik tutmak ve yaşlanmaya karşı mücadele insanlar yardımcı olabilir, aynı zamanda bir sağlık idrar söktürücü. Bunların hepsini yapan yeşil çay popüler bir çay Çin'deki ve dünyanın her yerinden.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin yeşil çay özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve yeşil çay özü, yeşil, faydaları sertifikalı ISO teklif edebiliyoruz diyet düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile yeşil. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Camellia sinensis (L.) Kuntze
Kullanılan kısmı: yaprak
Özellikler: % 10-% 98 polifenol
Görünüm: Kahverengimsi sarı ince toz
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: 281.36
Molekül ağırlığı: C17H19N3O
CAS NO: 84650-60-2


Yeşil çay hakkında:
Yeşil çay bir Çin'in büyük çaylar, bu kanseri önleyici, kan yağ azaltmak ve kilo. Aynı zamanda sigara içenlerin nikotin zarar önlemek yardımcı olabilir.
Yeşil çay taze yaprakları sabitleme, şekillendirme, kurutma veya üretilen diğer tipik işlem tarafından ve fermantasyon ürünleri olmadan hammadde olarak kullanır.
Yeşil çay taze yaprakları çay polifenoller, kateşin, klorofil, kafein, amino asitler, vitaminler ve diğer besin içeren, madde doğal korur.
Yorgunluk gidermek, enerjik tutmak ve yaşlanmaya karşı mücadele insanlar yardımcı olabilir, aynı zamanda bir sağlık idrar söktürücü. Bunların hepsini yapan yeşil çay popüler bir çay Çin'deki ve dünyanın her yerinden.


İşlev ve uygulama:
1. önleme ve kalp-damar hastalıklarının tedavisi.
2. karaciğer sirozu ve koroner ateroskleroz önlenmesi.
3. anti lipid peroksidasyon ve yaşlanma önlenmesi.
4. anti radyasyon hasarı, radyoterapi olumsuz tepkileri azaltmak.
Yakınsama gözenekleri, dezenfeksiyon, sterilizasyon, ile Anti-cilt yaşlanma.
Uygulama:
a. bu pasta ve süt ürünleri için taze süresini uzatmak, inhibe ve bakterileri öldürmek için eklenebilir.
b. enerji için de kullanılabilir ve içecek meyve.
c. meyve ve sebze taze tutmak.

Sorgulama