Yeşil kahve çekirdeği özü

Yeşil kahve çekirdeği böbrek ve anti-oksidasyon korunması şeklinde ilermek kan basıncı, anti-tümör etkisi klorojenik asit içerir. Bu da sağlık gıda tadı geliştirmek için kullanılabilir. Isı temizleyip cildi korumak için de kullanılabilir.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin yeşil kahve çekirdeği özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz doğal, % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı yeşil kahve çekirdeği özü, fasulye faydaları, fasulye inceleme, fasulye ağırlık, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile yeşil diyet saf size sunabiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:

Latince Adı: Coffea Arabica L.

Kullanılan kısmı: tohum

Belirtimi: 10-%50 klorojenik asit

Görünüm: Kahverengimsi sarı ince toz

CAS NO: 327-97-9

Yöntemi sınayın: Tarafından HPLC

Moleküler formülü: C16H18O9

Molekül ağırlığı: 354.31


Yeşil kahve çekirdeği hakkında:
Yeşil kahve çekirdeği böbrek ve anti-oksidasyon korunması şeklinde ilermek kan basıncı, anti-tümör etkisi klorojenik asit içerir.
Bu da sağlık gıda tadı geliştirmek için kullanılabilir. Isı temizleyip cildi korumak için de kullanılabilir.


İşlev ve uygulama:
1. yeşil kahve çekirdeği özü olası anti-kanser özelliği ile güçlü antioksidan bir tür klorojenik asit zengindir.
2. yeşil kahve çekirdeği özü kan şekeri seviyesini düşürmek, bastırma iştah, düşük kan basıncı ve visseral yağ düzeyini azaltır.
3. yeşil kahve çekirdeği bizim hücrelerine de zarar ve kardiyovasküler hastalık katkıda serbest radikallerin insan vücudunda karşı mücadele edebilirsiniz.
4. yeşil kahve çekirdeği özü özellikle migren ilaçlar için etkili bir ağrı kesici olarak hareket edebilir.
Uygulama: Sağlık Ürün

Sorgulama