Ginseng ekstresi

Ginseng ağırlıklı olarak Doğu Asya, özellikle soğuk alanında yerleştirmiş. Çin'de, Jilin, Liaoning, Çin ve Shanxi Eyaleti'dikilmiş olabilir. Çünkü insan vücudu için çok yararlar getirebilir bu Asya, ortak bir ilaç kabul ediliyor. Ginseng özü, ginsenoside, Kore ginseng, Kore faydaları panaxoside ve β-sitosterol, trifolin ve panasenoside gibi diğer besin açısından zengin. Araştırma hepsini çok kalp ve karaciğer sağlığına katkıda öneriyor.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin ginseng ekstresi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı ginseng ekstresi, ginsenoside, Kore ginseng, düşük fiyat ve yüksek kalite ile Kore yarar teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Panax Ginseng
Kullanılan kısmı: kök, kök ve yaprakları
Özellikler: % 80 TSPG
Görünüm: açık sarı ince toz
CAS NO: 90045-38-8
Test yöntemi: UV
Moleküler formülü: C15H24N20
Molekül ağırlığı: 248.37


Ginseng hakkında:
Ginseng ağırlıklı olarak Doğu Asya, özellikle soğuk alanında yerleştirmiş. Çin'de, Jilin, Liaoning, Çin ve Shanxi Eyaleti'dikilmiş olabilir. Çünkü insan vücudu için çok yararlar getirebilir bu Asya, ortak bir ilaç kabul ediliyor. Ginseng ekstresi panaxoside ve β-sitosterol, trifolin ve panasenoside gibi diğer besin zengindir. Araştırma hepsini çok kalp ve karaciğer sağlığına katkıda öneriyor.


Fonksiyon:
1. ginseng özü kan basıncı düzenlenmesi ve nevrasteni tedavi tıpta ekleyebilirsiniz.
2. bu serbest radikallerin insan vücudunda içeriğini azaltmak ve bellek yaşlı tanıtımına yardımcı.
3. o da klimakterik sendromu ve, aşırı yorgunluk ve kötü sağlık rahatlatmak için kullanılır.
4. bu da ömrünü uzatmak, enerji artırmak ve yüzey hücreleri enerji teşvik.
Uygulama:
1. bu yaygın tıbbi sağlık ürünü uygulanır, Anti-yorgunluk, Anti-aging ve beyin güçlendirilmesi sağlıklı gıda yapılabilir.
2. Ayrıca kozmetik kaldırmak için kullanılır kırışıklık, içecek ve cilt güzelleştirmek.
3. Gıda katkı maddeleri da kullanılır.

Sorgulama