Sarımsak tozu

Sarımsak tozu fresh、natural ve kirliliği ücretsiz sarımsak üretmek olduğunu. Sarımsak kurutma ve toz haline zemin. Sarımsak tozu taze sarımsak kullanımı değiştirebilirsiniz ve bu eşsiz lezzetini için popüler bir baharat. Ayrıca, sarmısak tozu güçlü bir bakteri yok edici etkiye sahiptir, bu-etkili dizginlemek e. coli, salmonella gibi zararlı bakteriler ve benzeri.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin sarımsak tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı sarımsak tozu, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile sarımsak eldiven teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Fonksiyon:
1. sarımsak tozu olan işlev, bağışıklık ayarlamak için ilk adımı geniş spektrumlu etkili anti-inflamatuar sterilizasyon sistemi, hastalıkları önlemek, yara enfeksiyonu önlemek, iyi bir tedavi hastalık ve böcek keşfedilmeden da mevcuttur.


2. sarımsak tozu mükemmel bir lezzet vardır ve güvenli ve son derece etkili phagostimulants biridir.


3. sarımsak tozu vücudun metabolizmasını düzenleyen, e.coli, salmonella ve diğer zararlı bakteri büyüme ve üreme inhibe. Bu da solunum, gastrointestinal hastalık ve onun komplikasyonları tedavi iyi etkisi var.


4. sarımsak tozu da kan dolaşımını teşvik trafik sıkışıklığı azaltmak.

Sorgulama