Ganoderma Lucidium özü

Ganoderma Lucidium qi Yenileyici etkileri ile çok yüksek tıbbi değeri vardır ve sinirleri yatıştırır. İki bin yıldan fazla tıbbi değeri Çin bu tarihidir. Nevrasteni, hiperlipidemi ve hepatit tedavi edici etkisi vardır. Diyabet tedavi olabilir en önemli etkisidir.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin ganoderma Lucidium özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle profesyonel fabrika, biz saf doğal teklif edebiliyoruz, düşük fiyat ve yüksek kalite ile % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı ganoderma Lucidium ayıklayın. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Ganoderma Lucidium (Leyss.: Fr.) Karst.

Kullanılan kısmı: meyve
Özellikler: % 50 polisakkaritler
Görünüm: Koyu kahverengi toz
CAS NO: NA
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Ganoderma Lucidium hakkında:
Ganoderma Lucidium qi Yenileyici etkileri ile çok yüksek tıbbi değeri vardır ve sinirleri yatıştırır. İki bin yıldan fazla tıbbi değeri Çin bu tarihidir.
Neurasth kür içinde etkisi
enia, hiperlipidemi ve hepatit.
Diyabet tedavi olabilir en önemli etkisidir.


İşlev ve uygulama:
1. Ganoderma Lucidium özüdür iyi resist yaşlanma, romatizma ve Alerjik.
2. Ganoderma Lucidium özü mikro geliştirmek, uyku teşvik, protein sentezi geliştirmek ve kan basıncı, kan lipid ve kan şekeri geliştirmek.
3. Ganoderma Lucidium özü insan karaciğer kanseri, insan mide kanseri, insan galactophore kanser, insan lösemi ve insan servikal Karsinomu hücre çoğalması bağlamak zorunda olabilir.
Uygulama: Sağlık bakım ürünleri; Gıda.

Sorgulama