Epimedium özü

Epimedium mi bir çok yıllık bitki, ve genellikle bitki Jilin, Shandong, Jiangsu ve diğer yerlerde. Esas olarak endokrin bozuklukları gibi hastalıkları, kardiyovasküler hastalık ve kanser tedavisinde kullanılan bitkisel ilaç bir türüdür. Epimedium genellikle immünolojik işlevi ve cinsel fonksiyon, geliştirin kabul Ayrıca metabolizma yükseltebilirsiniz.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin epimedium özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı epimedium özü, düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile icariin. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:

Latince Adı: Epimedium Brevicornum Maximparçalar used: Epimedium yaprağı
Özellikler: % 98 Icariin
Görünüm: Soluk sarı kristal
CAS NO: 489-32-7
Test yöntemi: tarafından HPLC
Moleküler formülü: C33H40O15
Molekül ağırlığı: 675.65


Epimedium hakkında:
Epimedium mi bir çok yıllık bitki, ve genellikle bitki Jilin, Shandong, Jiangsu ve diğer yerlerde.
Esas olarak endokrin bozuklukları gibi hastalıkları, kardiyovasküler hastalık ve kanser tedavisinde kullanılan bitkisel ilaç bir türüdür.
Epimedium genellikle immünolojik işlevi ve cinsel fonksiyon, geliştirin kabul Ayrıca metabolizma yükseltebilirsiniz.


İşlev ve uygulama:
1. Epimedium polisakkaritler vücudun bağışıklık artırılması, tutmak ve normal adrenal fonksiyon güçlendirilmesi işlevi vardır
2. Epimedium yaşlanma mekanizmalar farklı şekillerde etkiler. Yaşlanma sürecini erteleme ve geriatrik hastalıkların oluşmasını önlemek olabilir.    3. Epimedium özü serebral vasküler direnci azaltmak için kullanılan miyokardiyal iskemi korumak ve Koroner kalp hastalığı ve angina tedavisinde iyi etkisi yoktur.
4. geleneksel olarak bu libido ve cinsel performansı artırabilir için insanların cinsel fonksiyon geliştirmek için kullanılır.
Uygulama:
Özü kapsül, tabletler ve merhem kullanılmıştır.

Sorgulama