Karahindiba özü

Karahindiba dünyada yaygın biçimde dağıtılabilir. A vitamini, C vitamini ve diğer microelements gibi fazla besin maddeleri içerir. Çok akut mastit ve adenolymphitis kür için katkıda bulunur.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin karahindiba özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, Koşer sertifikalı ve karahindiba özü, vitaminler ve Takviyeler düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile ISO sertifikalı teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:
Latince Adı: Karahindiba mongolicum el.-Mazz. Parçalar Used: tüm bitkibelirtimi: % 3-% 10 Flavone
Görünüm: Kahverengimsi sarı ince toz
CAS NO: NA
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA
Karahindiba hakkında:
Karahindiba dünyada yaygın biçimde dağıtılabilir. A vitamini, C vitamini ve diğer microelements gibi fazla besin maddeleri içerir.
Çok akut mastit ve adenolymphitis kür için katkıda bulunur.
İşlev ve uygulama:
Karahindiba özü karaciğer ve safra kesesi tıkanıklığı tedavisi, karaciğer fonksiyon geliştirmek, safra salgısı teşvik ve diüretik hareket işlevi vardır.
Karahindiba özü karaciğer iltihabı ve tıkanıklık uygulanır.
Karahindiba özü emzirme promosyona etkisi.
Karahindiba yaprak özü güçlü bir idrar söktürücü olduğunu. Birçok geleneksel diüretikler, karahindiba yaprakları insan vücudunda potasyum öğesinde filtre değil.
Uygulama: Gıda; Sağlık ürünleri; Kozmetik

Sorgulama