Coriolus Versicolor özü

Coriolus Versicolor da "Türkiye'nin kuyruğu" denir ve bir tür en yüksek tıbbi değeri ile yenilebilir mantar açıklığın iç ısı veya ateş, inflamasyon ve anti-kanser azalan giderici ısı etkisi ile. Onun aktif maddeler bağışıklık geliştirmek ve karaciğer koruma etkileri olan polisakkarit vardır. Aynı zamanda anti-tümör etkisi ve merkezi sinir sistemi artırabilir.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin coriolus versicolor özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO coriolus versicolor sertifikalı ayıklamak, coriolus düşük fiyat ve yüksek kalite ile versicolor. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Coriolus versicolorparçalar Used: meyve vücut
Belirtimi: Polisakkarit % 10-% 50
Görünüm: Kahverengi ince toz
CAS NO: NA
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: NA
Molekül ağırlığı: NA


Versicolor Coriolus hakkında:
Coriolus Versicolor da "Türkiye'nin kuyruğu" denir ve bir tür en yüksek tıbbi değeri ile yenilebilir mantar açıklığın iç ısı veya ateş, inflamasyon ve anti-kanser azalan giderici ısı etkisi ile.
Onun aktif maddeler bağışıklık geliştirmek ve karaciğer koruma etkileri olan polisakkarit vardır. Aynı zamanda anti-tümör etkisi ve merkezi sinir sistemi artırabilir.


İşlev ve uygulama:
1. Coriolus Versicolor özü bağışıklığı artırır.
2. polisakkarit Coriolus Versicolor ekstresinin güçlü bir anti-tümör etkisi vardır.
3. Coriolus Versicolor özü bir anti-ateroskleroz etkisi olmaz.
4. Coriolus Versicolor özü önlenmesi ve kan şekeri kontrol etkisi vardır.
5. bu de thrumatoid artrit tedavisi için kullanılabilir.
Uygulama: sağlık ürünleriSorgulama