Kişniş toz

Kişniş toz hiçbir katkı maddesi olmadan saf doğal yeşil bitki elde edilir. Kişniş besin zengindir ve C vitamini, karoten, vitamin B1 ve B2 vitamini içerir. Ayrıca, kalsiyum, demir, fosfor ve magnezyum gibi birçok mineral maddeler içerir. Kişniş kök ve yaprak uçucu yağ nedeniyle özel koku vardır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin kişniş toz üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı kişniş toz, kişniş düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Fonksiyon:
1. kişniş yemekleri balık kokusu kaldırmak ve tadı artırmak için sık sık ekledim bu özel koku yayarlar fazla uçucu yağ içerir.


2. kişniş besin zengindir ve sağlık bakım yaygın olarak kullanılır. Kök ve yaprak uçucu yağ kişinin iştahı uyarır ve sindirim geliştirmek kanıtlanmıştır.


3. yaprak, kök, kök ve tohum kişniş zaten tıp, kızamık, grip, dispepsi, soğuk tedavisi için hedefleyen ateş, baş ağrısı ve dizanteri üretmek için kanıtlamış.


4. Ayrıca, ayrıca hipertansiyon hastaları için yararlıdır.

Sorgulama