Kereviz tohumu tozu

Kereviz tohumu PowderIntroduction:Celery tohumu tozu çok çeşitli besin zengin doğal organik kereviz tohumu yapılır. Artrit, romatoid artrit, içinde tedavi üzerinde büyük bir etkisi

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp bir önde gelen Çin kereviz tohumu tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel Fabrikası ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı kereviz tohumu tozu, tohumu faydaları, kereviz faydaları düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Kereviz tohumu tozu
Giriş:
Kereviz tohumu tozu çok çeşitli besin zengin doğal organik kereviz tohumu yapılır. Tedavi artrit, romatoid artrit, rahim ve böbrek hastalığına iltihabı üzerinde büyük etkiye sahiptir.
Fonksiyon:
1. kereviz tohumu kan basıncı azaltmak amacıyla kompozisyon içerir, 50 kere kereviz. Kısa vadeli yönetim kan basıncı ve kan lipid düşürebilirsiniz. Uzun süreli kullanımı herhangi bir yan etkisi olmadan diğer Çin ve Batı ilaçlara üstündür.
2. sakin ve kan damarları korumak iyi bir işlevi vardır bu yüzden kereviz tohumu yüksek kalsiyum ve fosfor, içerir. Hipertansiyon, damar sertliği önlemek ve adjuvan tedavi önemli rolü için yardım da sağlar.
3. kereviz tohumu toz step-down bileşeni içerir, orijinal-hipertansiyon, Gestasyonel hipertansiyon ve menopoz hipertansif etkisi açıktır.
4. kereviz tohumu tozu da insanların duygusal istikrar yapmak, sinirlilik ortadan kaldırmak bir temel bileşeni içerir

Sorgulama