Kereviz suyu tozu

Kereviz toz doğal organik kereviz çok çeşitli besin zengin yapılır. Karbonhidrat ve protein gibi. Ayrıca, kereviz toz iştah artırmak ve sindirime yardımcı cazip bir aroması vardır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin kereviz tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı kereviz toz düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Fonksiyon:
1. kereviz toz step-down bileşeni içerir, orijinal-hipertansiyon, Gestasyonel hipertansiyon ve menopoz hipertansif etkisi açıktır.


2. kereviz bir lignin ya da bağırsak lipid maddeler, üretmek için bağırsak sindirim geçmesi bağırsak bakterileri inhibe olabilir bir antioksidan üretmek yüksek konsantrasyonlarda kanserojen bir maddedir böyle yüksek lifli gıdalar olduğunu. Bu nedenle, kereviz toz önlemek kabızlık ve anti-kanser


3. kereviz toz bu kadınların adet kan kaybı esnek, solgun ve kuru cilt önlemek, ayrıca gözleri ışıltı ve saç siyah olun yüksek demir içerir.


4. kereviz toz da insanların duygusal istikrar yapmak, sinirlilik ortadan kaldırmak bir temel bileşeni içerir

Sorgulama