Cassia Nomame özü

Cassia Nomame yıllık veya çok yıllık bitki bir tür ve alt çalı bir tür yüksekliği ile 10-60 cm. Dalları çok sayıda ve tropikal Amerika'ya yerli. Yaygın olarak ayrılmış Guangdong, Guangxi, Yunnan, Shaaxi, Henan, Hebei ve Anhui gibi birçok ilde. Gece körlüğü tedavi olarak bir etkisi.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin cassia nomame özü üreticilerinden biridir ve tedarikçilerle, profesyonel fabrika, biz saf doğal sunabilmek için % 100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı cassia nomame özü, nomame senna ot düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


Temel bilgiler:
Latince Adı: Cassia nomame (sibe.) Kitagawa
Bölüm kullanılır: Tüm bitki
Özellikler: % 8-%16 Flavanol
Görünüm: Gri sarı toz
CAS NO: 487-25-2
Yöntemini sınamanızı sağlamak: UV
Moleküler formülü: C15H14O2
Molekül ağırlığı: 226.28


Cassia Nomame hakkında:
Cassia Nomame yıllık veya çok yıllık bitki bir tür ve alt çalı bir tür yüksekliği ile 10-60 cm. Dalları çok sayıda ve tropikal Amerika'ya yerli.
Yaygın olarak ayrılmış Guangdong, Guangxi, Yunnan, Shaaxi, Henan, Hebei ve Anhui gibi birçok ilde. Gece körlüğü tedavi olarak bir etkisi.


İşlev ve uygulama:
1. cassia Nomame yağ hücrelerinin vücutta yanma uyarmak için termojenezdeki eylem sağlayan doğal bir idrar söktürücü olarak davranır.
2. cassia Nomame kan trombosit adezyonu azaltmak ve sağlıklı kan normal korumak.
3. cassia Nomame de sağlıklı bir kalp korumak için bir antioksidan hizmet verebilir.
4. cassia Nomame da doğal lipaz inhibitörü olduğunu.
Uygulama: Sağlık Ürün

Sorgulama