Kırmızı havuç tozu

Havuç tozu doğal organik havuç, besin karoten, bitki fiber, kan şekeri ve gerekli diğer maddelerin çok çeşitli zengin yapılır.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin havuç tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı havuç tozu düşük fiyat ve yüksek kalite ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Fonksiyon:

1. havuç toz bir sürü karoten içerir. Karoten karaciğer enzimleri eylem yoluyla vücuda girdikten sonra ve ince bağırsak, karoten vitamin A. içine % 50'si olduğunu Bu görme yeteneği geliştirmek ve gece körlüğü tedavi.


2. havuç toz gut "dolgu malzemesi" olan bitki fiber içerir, intestinal peristaltizm geliştirmek ve kabızlık önlemek.


3. havuç tozu yardımcı olur vücudun bağışıklık sistemini geliştirmek ve karsinojenezis işlem önlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Havuç lignin ayrıca bağışıklık sistemini geliştirmek, dolaylı olarak kanser hücrelerini yok etmek.


4. havuç da artış koroner kan akımı toz, kan yağ azaltmak, adrenalin sentezi teşvik. Hipertansiyon ve Koroner kalp hastalığı hastaları için sağlıklı yemek olduğunu.

Sorgulama