Brokoli toz

Brokoli zengin besin içeren yeşil sebze türüdür ve günümüzde popüler. Bu sadece insan vücudu çok besin yardım ama kansere karşı kavga etmemizi sağlar.

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin brokoli tozu üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı brokoli toz, düşük fiyat ve yüksek kalite ile arpa yarar teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.


   
Fonksiyon:
1. olarak tercih edilen bir gıda, brokoli insan vücudu çok yararlanabilir. Yüksek kaliteli protein ve vitamin, kalsiyum, demir ve çinko C vitamini içeriği çok yüksek olduğu ve insan vücudu için iyidir vb gibi fazla iz mineral elementler zengindir, karoten brokoli de ayrıca sindirim teşvik yardımcı olabilir.


2. Ayrıca, besinlerin tam bu yüzden fazla diyet lifi, karbonhidrat, folik asit ve amino asit içerir.


3. potansiyel anti-kanser işlevini brokoli dünya çapında kabul edilmiştir. Bu doğal kimyasal elementler brokoli de hücrelerde DNA geri yüklemek ve dönüştürmenin kanser için durdurmak için yardımcı olabilir bildirilmektedir.

Sorgulama