Bilberry özü

Bilberry Kuzey Amerika yerli bir bitkidir ama şimdi kuzey yarımkürede yaygın ekilen. Bu bir tür bitkisel ilaç ve esas olarak katarakt, gece körlüğü ve yüksek kan şekeri gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan. Bilberry insanların görme korunması ve yüzünde kırışıklık önlenmesi üzerinde büyük etkisi anthocyanidin zengindir. Ayrıca, anthocyanidin Ayrıca bir antioksidandır. Bu kan tankları serbest radikallerin ortadan kaldırmak ve ateroskleroz önlemeye

Ürün ayrıntıları

Xi'an Victar biyo-teknoloji Corp önde gelen Çin bilberry özü üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel fabrika ile biz saf doğal, %100 doğal, organik, GMP sertifikalı, sertifikalı Koşer ve ISO sertifikalı bilberry özü, bilberry faydaları, vitamin düşük fiyat ve yüksek kalitesi ile teklif edebiliyoruz. Ucuz, sıcak satış ve fabrika tedarik ürünleri bizden satın hoş geldiniz.

Temel bilgiler:

Latince Adı: Vaccinium myrtillus

Kullanılan kısmı: olgun meyve

Özellikleri: % 10, % 25, % 50 Anthocyanidin

Görünüm: Derin mor ince toz

CAS NO: 13306-05-3

Test yöntemi: tarafından HPLC/UV

Moleküler formülü: C15H11O6

Molekül ağırlığı: 287.2437


Bilberry hakkında:

Bilberry Kuzey Amerika yerli bir bitkidir ama şimdi kuzey yarımkürede yaygın ekilen.

Bu bir tür bitkisel ilaç ve esas olarak katarakt, gece körlüğü ve yüksek kan şekeri gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan.

Bilberry insanların görme korunması ve yüzünde kırışıklık önlenmesi üzerinde büyük etkisi anthocyanidin zengindir. Ayrıca, anthocyanidin Ayrıca bir antioksidandır. Bu kan tankları serbest radikallerin ortadan kaldırmak ve ateroskleroz önlemeye


İşlev ve uygulama:

1. tedavisi katarakt ve gece körlüğü. Ayrıca bilgisayara korumak onların görme ve göz yorgunluğu gidermek için her gün yüz insanlar yardımcı.

2. kan tankları serbest radikallerin ortadan kaldırmak ve ateroskleroz önlemeye.

3. kılcal damarlar esnekliğini artırmak, damar genişlemesi ve saf esneklik teşvik, kan damarı yırtılması önlemek.

4. büyük etkileri, Cilt parlaklık ve esneklik bağışıklık geliştirmeye yönelik.

Uygulama:

Özü kapsül, tabletler ve merhem kullanılmıştır.


Sorgulama